Boombakas

Boombakas Pro 2.2.16

Klimatyczny klon Bombermana z piękną grafiką na Java

Zalety

  • Wciągająca
  • Wspaniała grafika
  • Wiele ciekawych broni

Wady

  • Wymaga połączenia z Internetem

Niezły
6

Boombakas to darmowa gra zręcznościowa na telefony Java. Gra jest nowym wcieleniem klasycznej gry Bomberman. Naszym celem jest ominięcie lub zgładzenie wrogów za pomocą różnego rodzaju bomb i znalezienie przejścia do następnego poziomu. Boombakas zaskakuje ładną grafiką i ciekawymi broniami.

Boombakas robi piorunujące wrażenie, dzięki wyjątkowo dopracowanej, jak na możliwości gier Java, grafice. Na szczęście oprócz grafiki Boombakas ma również inne zalety. Zaskakuje pozytywnie różnorodnością broni, przedmiotów oraz umiejętności jakimi możemy się posłużyć w dotarciu do celu. Oprócz różnego rodzaju bomb znajdziemy w grze czapkę niewidkę, skórkę od banana lub... śmierdzące skarpetki. Dzięki tym ostatnim zatrujemy wroga przez co będzie on powoli tracił punkty życia.

Sterowanie w Boombakas może wydać się na początku dość skomplikowane, ale wystarczy trochę praktyki, aby zdobyć wprawę. Na stronie producenta gry Boombakas (zwanej również pod drugą nazwą - Pipyakas), znajdziemy pełną listę klawiszy potrzebnych do opanowanie gry.

Boombakas jest grą ze wszech miar godną polecenia. Szkoda tylko, że do zabawy potrzebujemy połączenia z Internetem. Bez wykupionego planu taryfowego na transmisję danych przez Internet możemy mieć problem ze zbyt dużym rachunkiem do zapłaty.

Boombakas

Download

Boombakas Pro 2.2.16

Opinie użytkowników o Boombakas